Dr. Szilasi Jakab: Czukrok, czukros anyagok és megvizsgálásuk. Kézikönyv czukorgyárak, kereskedelmi és gazdasági iskolák és chemiai laboratóriumok számára. Bp.,1892, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+180 p. Korabeli félvászon-kötés, Gyulafehérvár, Kovács B. Albert könyvkötészete, kissé kopott borítóval.
Dr. Hauser János (1891-1964) mezőgazdasági mérnök, főiskolai tanár névbejegyzésével.