Bánó István-Nagy Endre-Waczulik Margit: Latin nyelvkönyv. Szerk.: Adam... https://www.darabanth.com/hu/331-Gyorsarveres/331.0/Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1500010/Bano-Istvan-Nagy-Endre-Waczulik-Margit-Latin-nyelvkonyv-Szerk-Adamik-Tamas-Tanuljunk-nyelv~II1819447
1819447
17038
331
Books: Social sciences
Leírás: Bánó István-Nagy Endre-Waczulik Margit: Latin nyelvkönyv. Szerk.: Adamik Tamás. Tanuljunk nyelveket! Bp.,1987, Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
: vörös_iván