https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 37

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.
1
16628.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel.
1
16629.

Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ian V. Hogg: Guinness fegyverenciklopédia. Bp., 1992. Zrínyi
1
16630.

Ian V. Hogg: Guinness fegyverenciklopédia. Bp., 1992. Zrínyi

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Hans Friessner: Árulások, vesztett csaták, Roger Douglas: Sztálingrád, A német titkosszolgálat a 2. világháborúban
1
16631.

3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Hans Friessner: Árulások, vesztett csaták, Roger Douglas: Sztálingrád, A német titkosszolgálat a 2. világháborúban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Takáts Sándor: Kémvilág Magyarországon. Bp.,1980.  Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
1
16632.

Takáts Sándor: Kémvilág Magyarországon. Bp.,1980. Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban!  Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27.  oldalak között, 3. szám címlap-7.  oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23.  oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.
1
16633.

1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban! Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
1
16634.

Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította Balla Antal. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1
16635.

Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította Balla Antal. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Az előszót Kéri Kálmán tartalékos vezérőrnagy írta. Bp.,1991,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16636.

Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Az előszót Kéri Kálmán tartalékos vezérőrnagy írta. Bp.,1991,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példány.
1
16637.

Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
1
16638.

Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db II. világháborúval foglalkozó könyv: A nácik kincse,  Kurt Rieder: A III. Birodalom ászai. Földi Pál: Légiháború 1939-1945.
1
16639.

3 db II. világháborúval foglalkozó könyv: A nácik kincse, Kurt Rieder: A III. Birodalom ászai. Földi Pál: Légiháború 1939-1945.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz