Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 37

16616.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Modern egészvászon kötésben.
16617.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

16618.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Diplomata (Pellegrini Albert): A Hannover huszárok. Garay Ákos rajzaival. Bp.,(1912),Légrády,239 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, laza fűzéssel.
16619.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16620.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

16621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mohay Ádám: Légoltalmi ismeretek. Székesfehérvár, 1938. Debreczeni István könyvnyomdája
16622.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16623.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

16624.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Barcy Zoltán és Somogyi Győző 2 db könyve: Királyért és hazáért (Bp., Corvina); Magyar Huszárok (Bp., 1987). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16625.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

16626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft