Fehér jelzéssel: Vízimalom. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 7... https://www.darabanth.com/hu/331-Gyorsarveres/331.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Feher-jelzessel-Vizimalom-Tus-akvarell-papir-uvegezett-keretben-70C39750-cm~II1847158
1847158
10056
331
Leírás: Fehér jelzéssel: Vízimalom. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×50 cm
: vörös_iván