Richter Präcision Kopernikus XI körzőkészlet, saját dobozában, kopott ... https://www.darabanth.com/hu/331-Gyorsarveres/331.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500033/Richter-Pracision-Kopernikus-XI-korzokeszlet-sajat-dobozaban-kopott-tokkal-serult-zarsze~II1845655
1845655
11343
331
Flea Market
Leírás: Richter Präcision Kopernikus XI körzőkészlet, saját dobozában, kopott tokkal, sérült zárszerkezettel, hiánytalan, 28x15 cm
: vörös_iván