Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 4

Gustave Nieritz: Auguste ou Le Petit Tambour d'Allemagne. Paris,é.n.,Belin-Leprieur et Morizot. Francia nyelven. Egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal. /Linen-binding, with damaged spine, worn cover, and spotty pages, in French language.
17449.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17450.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

17451.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Peter Pitseolak: Peter Pitseolak's Escape from Death. Drawings and stroy by - -. Introduced and edited by Dorothy Eber. Toronto, 1977, McClelland and Stewart. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Dorothy Eber által dedikált./ Paperbinding, in English language. Dedicated by the Editor, Dorothy Eber.
17452.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft