https://www.darabanth.com/hu/330-Gyorsarveres/330.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500029/1895-Magyar-Szalon-Kepes-havi-folyoirat-1894-oktober-1895-marcius-Szerk-Fekete-Jozsef-B~II1842290
1842290
12513
330
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
1895 Magyar Szalon. Képes havi folyóirat. 1894. október-1895. március. Szerk.: Fekete József. Bp., Magyar Szalon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé foltos borÃtóval, egy kijáró lappal, laza fűzéssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m