Az egyszerű és kettős könyvvitel tankönyve. Kereskedők és iparosok számára, úgyszintén a gyakorlati pályára készülők öntanulására és iskolai használatra. I. rész. Teljesen átdolgozta: Novák Sándor. Bp.,1885, Franklin-Társulat. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, Mentsik-kötés, intézményi bélyegzővel.