Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben, festett lapélekkel. Jó állapotban