1934-1936 Selmeczi Lenke (?-?): Art deco, magyaros minta és ruhatervek... https://www.darabanth.com/hu/329-Gyorsarveres/329.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/1934-1936-Selmeczi-Lenke-Art-deco-magyaros-minta-es-ruhatervek-10-db-akvarell-ceruza-jel~II1815629
1815629
10228
329
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,55 EUR , 15,63 USD
Leírás: 1934-1936 Selmeczi Lenke (?-?): Art deco, magyaros minta és ruhatervek, 10 db, akvarell-ceruza, jelzett, egy-két lapszél foltos, egy lapszél szakadozott, 23x37 cmx10.
: moldován_péter