Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 17

15529.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

15530.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., Corvina. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Kedves Gyula: A szabadságharc hadserege I. A lovasság. 1992, Sygnatura. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15531.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Marx: A háborúról és a hadseregről. Vál. és szerk.: Dr. Kocsis Bernát. Bp.,1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült műanyag védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
15532.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15533.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15534.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hartnik, A. E.: Pisztolyok és revolverek enciklopédiája. Bp., 1998, Gabo. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15535.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nyékhelyi Ferenc: A Diaz-féle fegyverszüneti szerződés. (A páduai fegyverszünet.) Bp.,2003,Magyar Mercurius. Kiadói kartonált papírkötés.
15536.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dombrády Lóránd-Tóth Sándor: A Magyar Királyi Honvédség 1919-1945. Bp., 1987,Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15537.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bimbó József: A légierő a háborúkban. Bp.,1973, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés.
15538.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15539.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

15540.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft