Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1825921
15716
328
Books: Gastronomy and Gardening
Takács Árpád: A szőlőtermelés történeti földrajza; borvidékeink. Bp.,1942, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt.,73+1+2 p.+ 1 kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, kissé foltos borítóval. 1832182
15717
328
Dr. Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948, Szerzői kiadás,(Kapucinus-ny.), 65+3 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel. 1832053
15718
328
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi bordvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1829258
15719
328
Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl. Tenyésztés, takarmányozása. Angóragyapjú fonása, feldolgozása. Bp.,1945, Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 1829501
15720
328
St. Hilaire, Josephine: Die wahre Kochkunst oder neuestes geprüftes und vollständiges Pester Kochbuch. Pest, 1869, Eggenberger. Későbbi, kicsit kopott félvászon kötésben, helyenként javított. 1829267
15721
328
Fülöp Margit: 100 mód főzelékek és saláták elkészítésére. Bp.,1936, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, kissé foltos borítóval. 1830441
15722
328
Váncza kincses receptkönyve. Bp., é. n., Váncza és Társa. Kissé foltos tűzött papírkötésben. 1829219
15723
328
Csép Lajos: A selyemtermelés újrahonosítása Magyarországon. Bp., 2015, szerzői. Spirálozott, jó állapotban. 1830934
15724
328
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban 1830930
15725
328
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben. 1706056
15726
328
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp.,1966, Mezőgazdasági. Hatodik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. 1829469
15727
328
Konyhaművészet. Rákóczi János receptjei. Bp., 1964, Minerva. Foltos vászonkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft