Ország-Világ almanach 1913. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap... https://www.darabanth.com/hu/327-Gyorsarveres/327.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500019/Orszag-Vilag-almanach-1913-Az-Orszag-Vilag-szepirodalmi-kepes-hetilap-elofizetoinek-ujevi~II1819128
1819128
16431
327
Leírás: Ország-Világ almanach 1913. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond, Bp. 1911. Orsz. Irodalmi Rt., Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Kissé sérült aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon kötésben.
: vörös_iván