Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 247

Csanádi Árpád: Labdarúgás I-II. kötet. (Technika-taktika.) (Egyben.) Bp., 1960, Sport. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15194.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Dettre, Andrew: The First 15 Years of St. George Budapest (1957-1972). Alexandria NSW, é. n., Atlas Printery. Vászonkötésben, jó állapotban. / In English, linen binding, in good condition.
15195.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
15196.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15197.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ozsváth András: Harcászat 64 mezőn. Bp., 1972. Zrínyi. Sakkönyv. Megviselt kiadói papírborítóban.
15198.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Földrajzi világatlasz országlexikonnal. Nyíregyháza, 2003, Nyír-Karta Bt.-Topográf Térképészeti Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15199.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15200.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés.
15201.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Bp. é.n., Athenaeum, 316 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
15202.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15203.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gödöllő. Szerk.: Dékán Antal. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15204.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.
15205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft