Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 247

15122.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Itália csendélete. Italia, natura morta. Jakus Ildikó fényképei. Szerk.: Hévizi Ottó. Pozsony, 2004, Kalligram. Kiadói kartonált-papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
15123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15124.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15125.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején I. Budapest é.n. Lampel R. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
15126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15127.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Lerner Balázs-Lerner János: Regélő kövek. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra. Kiadói kartonált papírkötés.
15128.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Európa kincsei. Szerk.: Horváth Tiborné. Bp., 2005, M-érték. Kiadói kartonált papírkötés.
15129.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Xantus Zoltán: Ferencvárosi évszázadok. Helytörténeti füzetek. 1992 "Gutenberg unokái" Színes képekkel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú
15130.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1973, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, a kötés jó állapotban
15131.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina.
15132.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15133.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft