Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1779559
15274
323
Books: Sports, Chess, Alpinism
Pongrácz György: Puha vagy, Jenő! Bp., 1984, Népszava. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítón sérüléssel. 1745904
15275
323
Barcs Sándor (szerk.): Száz éves az MTK-VM Sportklub. Bp. 1988, Népszava Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. 1727921
15276
323
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés. 1763178
15277
323
Asztalos Lajos-Bán Jenő: A sakkjáték elemei. Bp.,1991,Kossuth. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1758882
15278
323
Walter Umminger: A sport krónikája. Szerk.: Karádi Ilona. Bp., 1992, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft