Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 51

Dombrády Lóránd: Hadsereg és politika Magyarországon 1938-1944. Bp.,1986, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15571.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15572.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kovács Nándor (szerk.): Békeőrségben. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
15574.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Marshall, [George]: Így győztünk... Bp., é. n., Mgyar-Amerikai Társaság - Franklin Társulat. Kissé laza, kopott vászonkötésben, kiadói számozással
15575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Egészbőr kötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db II. világháborúval foglalkozó könyv: A nácik kincse,  Kurt Rieder: A III. Birodalom ászai. Földi Pál: Légiháború 1939-1945.
15577.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Burkert-Matußek-Obschernitzki: Zerstört, besiegt, befreit. Der Kampf um Berlin bis zur Kapitulation 1945. Berlin, Edition Hentrich. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban / paperback, little damaged condition
15578.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15579.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15580.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15581.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15582.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft