Marshall, [George]: Így győztünk... Bp., é. n., Mgyar-Amerikai Társasá... https://www.darabanth.com/hu/323-Gyorsarveres/323.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1500006/Marshall-George-Igy-gyoztunk-Bp-e-n-Mgyar-Amerikai-Tarsasag-Franklin-Tarsulat-~II1794365
1794365
15575
323
Books: Military
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Marshall, [George]: Így győztünk... Bp., é. n., Mgyar-Amerikai Társaság - Franklin Társulat. Kissé laza, kopott vászonkötésben, kiadói számozással
: vörös_iván