Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 67

15721.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Reissig, Carl:Das Aerztliche Hausbuch für Gesunde und Kranke. Leipzig, 1904. F.C.W. Vogel Verlag, / Házi orvoslás könyve. Szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban. In Art nouveau linen binding, in good condition.
15722.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.
15723.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Magdics Gáspár: A természettudomány útjai Istenhez.  Bp., 1932, Szent István Társulat Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött szélekkel
15724.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Sain Márton: Nincs királyi út! Matematikatörténet. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15725.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15726.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

15727.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15728.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15729.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15731.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

A Richter Gedeon évkönyve: Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Bp., é. n., Richter Gedeon. Egészvászon kötésben kissé viseltes állapotban
15732.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft