https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 67

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Josef Vagner-Nada Scheinderová: Az oroszlán nem az állatok királya. Fordította: Mayer Judit. Bp.,1984, Gondolat. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és színes egészoldalas fotókkal illusztrált.  Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15709.

Josef Vagner-Nada Scheinderová: Az oroszlán nem az állatok királya. Fordította: Mayer Judit. Bp.,1984, Gondolat. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és színes egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Fóti Mihály: Az orvostudomány és az élettan Nobel-Díjasai 1901-1973. Bp.,1975, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15710.

Dr. Fóti Mihály: Az orvostudomány és az élettan Nobel-Díjasai 1901-1973. Bp.,1975, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Teleki Pál: A földrajzi gondolat története. 1996, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15711.

Teleki Pál: A földrajzi gondolat története. 1996, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vargha Domokosné-Kanyó Sándor: ... csillagkoronák éjféli barátja. Tittel Pál élete és működése. Bp.,1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15712.

Vargha Domokosné-Kanyó Sándor: ... csillagkoronák éjféli barátja. Tittel Pál élete és működése. Bp.,1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Melzack, Ronald: A fájdalom rejtélye. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15713.

Melzack, Ronald: A fájdalom rejtélye. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Vojnits András-Veres László: Rétek, legelők élővilága. Bp.,1991,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, rajta névbejegyzéssel, firkált címlappal.
1
15714.

Dr. Vojnits András-Veres László: Rétek, legelők élővilága. Bp.,1991,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, rajta névbejegyzéssel, firkált címlappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Király József: Az endémiás cretinismus. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.
1
15715.

Dr. Király József: Az endémiás cretinismus. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.
1
15716.

Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15717.

Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Gerald Durrell-Lee Durrell: Az amatőr természetbúvár. Útmutató az élő természet tanulmányozásához. Bp.,  1989, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. David Attenborough: Az első édenkert. A Földközi-tenger világa és az ember. Bp.,1989, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15718.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Gerald Durrell-Lee Durrell: Az amatőr természetbúvár. Útmutató az élő természet tanulmányozásához. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. David Attenborough: Az első édenkert. A Földközi-tenger világa és az ember. Bp.,1989, Park. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
David Attenborough 2 műve: Utazás a múltba, A növények magánélete. Kaposvár-Bp., 1994-1995, Holló és Társa-Aqua Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15719.

David Attenborough 2 műve: Utazás a múltba, A növények magánélete. Kaposvár-Bp., 1994-1995, Holló és Társa-Aqua Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Tizedik évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1
15720.

1937 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Tizedik évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz