Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1702608
16446
320
9500
Books: Architecture, Art
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban. 1702628
16447
320
9500
Books: Architecture, Art
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban. 1765628
16448
320
Books: Architecture, Art
Megyeri Anna: "A földre építek, az égben bízom." A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés. 1765105
16449
320
4600
Books: Architecture, Art
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp.,1994, Kulturtrade. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1771220
16450
320
Books: Architecture, Art
Dr. D. Joseph: Geschichte der Baukunst vom altertum bis zur neuzeit. 1-3/1-3/2. kötet.(Négy kötetben.) Leipzig,én.,A. Schumann's Verlag. Harmadik kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,a gerinceken kisebb sérüléssel. 1768846
16451
320
Books: Architecture, Art
Gabriele Fahr-Becker: Wiener Werkstätte 1903-1932. Köln, 2008, Taschen. Német nyelven, gazdag képanyaggal. Kiadói kartonáltpapír-kötés, kiadói papír védőborítóban. / Paperbinding, in German language. 1750878
16452
320
Books: Architecture, Art
Dr. Térey Gábor: A gróf Pálffy János által hagyományozott képgyűjtemény leíró lajstroma. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos. 1767183
16453
320
Books: Architecture, Art
Hárs Éva: Zsolnay Pécs. 1996, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1767200
16454
320
Books: Architecture, Art
Herend. Virágzó manufaktúra az ezredfordulón. Bp., 2004, Magyar Képek Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1765433
16455
320
Books: Architecture, Art
Régiségek. Képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury-Lars Tharp. Fordította: Moskovszky Éva. Bp.,1994, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1765705
16456
320
Books: Architecture, Art
Sotheby's American Renaissance. 2006. Angol nyelven, gazdag képanyaggal. Papírkötés, a borítón kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. Sotheby's aukciós katalógus. 1770213
16457
320
Books: Architecture, Art
Miller's Collectables Price Guide. London, 1996-1997. Reed. Sok képpel, árakkal, angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. / In English, paperback. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft