Némethy Lajos: Miként jutott 1543-ban Esztergom árulással török kézbe. Esztergom, 1898, Laiszky János Könyvnyomdája, 68 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, (Esztergom) Buzárovits G.-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban./Gilt linen-binding, in Hungarian language.