Könyvek: Technika Tételek száma: 4
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2036304
15240
32
11000
Books: Technics
Szécsi Ferenc: Autókönyv az ifjúságnak. Bp., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, jó állapotban. 2028556
15241
32
Books: Technics
Bertalan Imre: Vasútépítés. I-II. kötet. Építő munkavezetők könyvtára. XXVIII-XXX.,XXXIII-XXXV. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács mesterek ipartestülete. Bp.,1911, Ifj. Nágel Ottó, (Stephaneum-ny.), 216+256 p. Szövegközti ábrákkal. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, az első kötet címlapján kis folttal. 1992782
15242
32
Books: Technics
Fejezetek a 150 éves magyar vasút történetéből. 1846-1996. Bp., 1996. MÁV Rt. 590p. Kiadói műbőr kötésben 1992777
15243
32
Books: Technics
Vasúti szakszótár. Magyar, angol, német francia. - UIC Railway dictionary. Bp., 1997. MÁV. 862p.. Kiadói műbőr kötés Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft