Festmények és grafikák Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2032090
10048
32
24000
Kéri Imre (1945-): Ferencvárosi háztetők. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm 1955774
10049
32
900000
Klie Zoltán (1897-1992): Vágtató szerelmesek. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 50×60 cm
Kikiáltási ár:
900 000 Ft
1954220
10050
32
28000
Klimó István (1883-1961): Utcarészlet. Pasztell, papír, apró szakadással, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm 2044710
10051
32
14000
Kmetty János (1889 -1971): Téli táj. Rézkarc (5/25), papír, jelzett, foltos, 5,5×7 cm 2046005
10052
32
40000
Konok Tamás (1930-): Definíció. Szitanyomat (5/40), papír, jelzett, 27,5×27,5 cm 2026166
10053
32
11000
Kondé László (1954-2002): Tanulmányfej 1982. Hidegtű, papír, jelzett, 23×18 cm 2036228
10054
32
30000
Kónya Zoltán (?-?): Williamson: Titokzatos történet, könyv borítóterv (1919), vegyes technika, papír, jelzett, 17×12 cm 2036234
10055
32
30000
Kónya Zoltán (?-?): Schnitzler: Álarcok és csodák, könyv borítóterv (1918), vegyes technika, papír, jelzett, 17×12 cm 2036243
10056
32
30000
Kónya Zoltán (?-?): Hadikölcsönt jegyzett már?, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, nagyon kis szakadással, 25,5×13,5 cm 1974434
10057
32
28000
Kutassy Imre Ferenc (1897-1984): Önportré. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 50×41 cm 2033575
10058
32
48000
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Viharfelhők a partnál. Olaj, karton, jelzett, 44×55 cm 2035160
10059
32
11000
Mátrai Vilmos (1877-1961): Fények a ligetben. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft