Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1731564
30649
318
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP6 1062510
30650
318
17000
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942-) DN 12db "Horoszkóp" Br emlékérem, mindegyik eredeti tokban (48mm) T:2 1752723
30651
318
Numizmatika
Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" Ag emlékérem, peremen "SzG" fémjel (35,84g/0.835/42,5mm) T:1- 1753157
30652
318
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "1918" jelzett Ag érem füllel, az 1918-as dátum gravírozva (21,57g/0.900/38mm) T:2,2- 1755563
30653
318
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem gravírozva. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:2 1755904
30654
318
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871 / Bajnokság 1940" fém emlékplakett hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (70x50mm) T:2 patina 1750943
30655
318
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) DN Görög harcos babérkoszorúval Br plakett márványlapra erősítve (39x61mm) T:2 1748356
30656
318
Numizmatika
Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:2 Adamo KE35 1748357
30657
318
Numizmatika
Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- Adamo HB4a 1731321
30658
318
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41,42g/0.640/42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo GS2 1752259
30659
318
Numizmatika
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "Magyar Kémikusok Egyesülete - Than Károly emlékérem / Egyesületi életünk terén kifejtett tevékenységért" Br emlékplakett dísztokban (75mm) + A tokban még 1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2 1753361
30660
318
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Bibó István 1977" Br emlékérem (84mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft