Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft
43,36 EUR, 50,00 USD

Leírás:

Bangha Béla - Ijjas Antal: A keresztény egyház története. 1-8. köt. Szerk-- Bp., 1937-1941. Pázmány Péter Irodalmi Társ. (Korda Rt. ny.). 1. Bangha Béla - Borbély Sándor: Az ősegyház. 303p., 4t. 2. Loschert Kázmér: Az egyházatyák kora. 270,[1]p., 8t. 3. Gálos László: Az egyház és a barbár népek. 320 p., 7t. 4. Félegyházy József: A középkor egyháza. 402p., 6t. 5. Ijjas Antal: A reneszánsz és a hitszakadás kora. 362,[5]p., 4t. 6. Csóka Lajos: A katolikus megújhodás kora. 346,[1]p., 4t. 7. Ijjas Antal: Az egyház és az uralkodói abszolutizmus. 120p., 4t.; Meszlényi Antal: Az egyház a forradalmak korában. 239p., 4t. 8. Ijjas Antal: A jelenkor egyháztörténete. 271p., 6t. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, eredeti védőborítókkal.. (8 db)

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván