Makkai László: Erdély története. Bp., 1944, Renaissance. Kiadói aranyo... https://www.darabanth.com/hu/317-Gyorsarveres/317.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2500004/Makkai-Laszlo-Erdely-tortenete-Bp-1944-Renaissance-Kiadoi-aranyozott-gerincu-felvaszo~II1741143
1741143
15255
317
Books: History
Leírás: Makkai László: Erdély története. Bp., 1944, Renaissance. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
: tánczos_gábor