Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1735276
19072
316
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,7 g 1735292
19073
316
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, focicipő függővel, jelzett, h: 21 cm, 2,5x0,6 cm, nettó: 4,3 g 1735206
19074
316
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, 2 db, jelzett, méret: 53 és 56, nettó: 7,5 g 1735203
19075
316
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangó függő, jelzett, 2,1x1,4 cm, nettó: 1,4 g 1735198
19076
316
Jewellery
Ezüst(Ag) kopt kereszt és áttört kereszt függő, jelzett, 3,5x1,4 cm, nettó: 2,9 g 1735167
19077
316
Jewellery
Ezüst(Ag) paragrafus függő, jelzett, 2,6x1,4 cm, nettó: 1,6 g 1735165
19078
316
Jewellery
Ezüst(Ag) Szent Kristóf függő, jelzett, 3x2,3 cm, nettó: 3 g 1735191
19079
316
Jewellery
Ezüst(Ag) cselló és hegedű függő, 2 db, jelzett, 3x0,8 cm, nettó: 3,8 g 1735164
19080
316
Jewellery
Ezüst(Ag) gilette-penge alakú függő, jelzett, 3,7x1,7 cm, nettó. 3,2 g 1737779
19081
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) virágos melltű, hiányos, jelzett, 4,5×2,5 cm, nettó:5 g 1735730
19082
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, jelzett, nettó:65 g, 8×5,5 cm 1733406
19083
316
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) szív medál, jelzett, 2,5x2,5 cm, 6,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft