https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.
1
15481.

vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.
1
15482.

Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
1
15483.

Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
1
15484.

Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15485.

Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
1
15486.

Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel
1
15487.

Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Illésfalvi Péter-Maruzs Roland-Szentváry-Lukács János: Hősök naptára 1917-1918. Bp., 2017, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15488.

Illésfalvi Péter-Maruzs Roland-Szentváry-Lukács János: Hősök naptára 1917-1918. Bp., 2017, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cseh Valentin: A nándorfehérvári csata 1456. Bp., 2016, Zrínyi.  Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15489.

Cseh Valentin: A nándorfehérvári csata 1456. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sven Hedin: Egy harcban álló nemzet. A német katonáknak ajánlva. Bp. 1915. Athenaeum. 176 l. Korabeli  egészávászon-kötésben, propaganda címkék bekötve.
1
15490.

Sven Hedin: Egy harcban álló nemzet. A német katonáknak ajánlva. Bp. 1915. Athenaeum. 176 l. Korabeli egészávászon-kötésben, propaganda címkék bekötve.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Toma József- Bődi Ferenc: A 69. Harckocsi Ezred rövid története. Nagyatád, 2002, Készült 500 példányban. papírkötésben.Toma József nyá. alezredes és Bődi Ferenc nyá. ezredes aláírásaival.
1
15492.

Toma József- Bődi Ferenc: A 69. Harckocsi Ezred rövid története. Nagyatád, 2002, Készült 500 példányban. papírkötésben.Toma József nyá. alezredes és Bődi Ferenc nyá. ezredes aláírásaival.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kovács Nándor (szerk.): Békeőrségben. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15493.

Kovács Nándor (szerk.): Békeőrségben. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz