Egyetemes regénytár két kötete, 2 db:
Bródy Sándor: Színészvér I. kötet. A címoldal hiányzik, két lap kijár.
Heltai Jenő: Nyári rege. Két kijáró lappal, intézményi bélyegzővel, a gerinc kissé sérült. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borítók foltosak, kopottak.