1917 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, litog... https://www.darabanth.com/hu/315-Gyorsarveres/315.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Plakat~500035/1917-Haranghy-Jeno-1894-1951-Jegyezzunk-hadikolcsont-plakat-litografia-Athenaeum-Rt-re~II1679711
1679711
12969
315
70000
Poster
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,70 EUR , 218,75 USD
Leírás: 1917 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, litográfia, Athenaeum Rt., restaurált, 94x62 cm / lithographic poster, restored, 94x62 cm
: tánczos_gábor