Kupfer-Bibel oder Physica Sacra (1731-1735). Mainz, 1965, Gutenberg-Mu... https://www.darabanth.com/hu/313-Gyorsarveres/313.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~400011/Kupfer-Bibel-oder-Physica-Sacra-1731-1735-Mainz-1965-Gutenberg-Museum-Muveszeti-mappa-20-re~II1713700
1713700
15866
313
Books: Religion
Leírás: Kupfer-Bibel oder Physica Sacra (1731-1735). Mainz, 1965, Gutenberg-Museum. Művészeti mappa 20 rézkarc hasonmásával, sérült papír mappában, jó állapotban.
: vörös_iván