Tétel

Kikiáltási ár:

4 200 Ft
11,38 EUR, 13,13 USD

Leírás:

Kolligátum 3 különféle vallási munkából: Freppel: Kritikai bírálata Renan Ernő által írt Jesus életének. Fordította: Gyarmathy János. Pest, 1864, Emich Gusztáv. Jais Egyed: Mi a legfontosabb szülők, nevelők az ifjúság felügyelői különösen pedig lelkészekre nézve? Fordította, a szerző életrajzával, s jegyzettekkel ellátta: Toldy László. Bécs, 1868, Fordító Sajátja,(Bécs Holzhausen Adolf-ny.) Roh J. A.: Komoly theolgiai felolvasások, könnyelmű politikusok számára. Roh J. A. nyomán közli Steiner Ádám. Veszprém, 1872, Krausz Ármin. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó szennylap szakadt, XII+117+147+117 p.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor