Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp.,(1942),Kir. Magyar Egyetemi N... https://www.darabanth.com/hu/313-Gyorsarveres/313.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~400015/Eottevenyi-Oliver-Ferenc-Ferdinand-Bp-1942-Kir-Magyar-Egyetemi-Nyomda-391-p-Kiadoi-aran~II1717282
1717282
15331
313
Books: History
Leírás: Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp.,(1942),Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 391 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.
: tánczos_gábor