https://www.darabanth.com/hu/313-Gyorsarveres/313.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~400016/Olysoi-es-Hetharsi-Gabanyi-Janos-A-vilaghaboru-tortenete-Az-osszeomlas-kezdetetol-a~II1713179
1713179
15453
313
Books: Military
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10 EUR, 31,25 USD
LeÃrás:
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétÅ‘l a békekötésig I.-II. kötet. Budapest, é.n. [1934] ,A szerzÅ‘ kiadása. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m