Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp... https://www.darabanth.com/hu/313-Gyorsarveres/313.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~400014/Mikszath-Kalman-Magyarorszag-lovagvarai-Magyar-Jovo-Konyvtara-18-Bp-en-Magyar-Jov~II1700758
1700758
16233
313
Leírás: Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, borítóval, foltos lapokkal.
: molnar_janos