Metszetek Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1688896
11000
312
Engravings
cca 1880 Felvidéki és erdélyi vármegyei címereket is ábrázoló kőnyomatos képek. Árva, Csík, Brassó .28x20 cm 1702527
11001
312
Engravings
1867 Edelsheim-Gyulai Lipót (1826-1893) lovassági tábornok kőnyomatos képe. Marastoni József munkája. Közepén lyukkal / Lithographic image 21x27 cm 1593574
11002
312
26000
Engravings
Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Foltos, restaurálás nyoma. Paszpartuban. Üvegezett keretben 45x58 cm 1519020
11003
312
Engravings
cca 1900 Rosa Engel 15 db litográfia, kőnyomat. Egy történet 15 képben. / 15 Lithographic image. Page sizes: 14x22 cm 1638804
11004
312
Engravings
cca 1750-1850 17 db vallási témájú metszet, szentkép. Réz és acélmetszetek 1689234
11005
312
30000
Engravings
cca 1800-1840 Réz és acélmeszet gyűjtemény. Franciaország megyéinek rézmetszetű térképei, valamint acélmetszetű képek a településekről, kastélyokról Összesen legalább 200 db metszet megyénként összegyűjtve, hozzá mindig a megye térképe. . Többek között a Panorama Pittoresque de la France. Paris, 1839, Firmin Didot. c. kiadványből./ 1839 Steel engraving map and town.views of France. A collection of about 200 engravings grouped by counties. 1626538
11006
312
Engravings
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Hamupipőke. Kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm 1626536
11007
312
Engravings
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Domino II kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm 1514305
11008
312
Engravings
cca 1800 Segovia spanyol város rézmetszetű képe üvegezett keretben / Segovia in Spain. Etching in glazed frame 22x17 cm 1688855
11009
312
Engravings
Sváb fülöp halála Acélmetszet paszpartuban / Death of Swabish Philip. Steel engraving. 14x11 cm 1659850
11010
312
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Vác acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm 1688854
11011
312
Engravings
I. Klodvig Chlodvig, Chlodovech frank király megkeresztelése. Acélmetszet paszpartuban / Frank king's christening. Steel engraving. 14x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft