Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 155

Ezüst(Ag) cigarettatárca, belsejében gravírozott monogrammal, jelzett, 11x8x1 cm, nettó: 168,9 g
19134.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag) zsebóratok, szentképpel, jelzett, bruttó:32 g
19135.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

Ezüst(Ag) áttört kereszt függő, jelzett, 3,8x1,9 cm, nettó: 2,9 g
19136.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst(Ag) ovális skorpió függő, jelzett, 2,8x1,9 cm, nettó: 2,1 g
19137.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst(Ag) függő átlátszó kővel, jelzett, 1,6x0,7 cm, bruttó: 1,1 g
19138.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst(Ag) apró szemű pancer karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,4 g
19139.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst(Ag) két oldalon nyitható cigarettatárca, jelzett, 11x8,5 cm, nettó: 177,2 g
19140.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst karlánc Jelzett / Silver bracelet 56 g
19141.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19142.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Ezüst (Ag.) kosár pótolt üvegbetéttel, jelzett, nettó :68 g, m:19 cm
19143.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag.) áttört tál, jelzett, nettó:245 g, d:21,5 cm
19144.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst (Ag.) kicsi gyertyatartó, jelzett, sérült üvegbetéttel, nettó:22 g, m:13 cm
19145.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft