https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 155

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag.) filigrán medál szintetikus kővel, jelzett, ezüst lánccal, bruttó: 4 g
1
19121.

Ezüst (Ag.) filigrán medál szintetikus kővel, jelzett, ezüst lánccal, bruttó: 4 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Ezüst (Ag.) angyalkás medál lánccal, jelzett, nettó:3 g
1
19122.

Ezüst (Ag.) angyalkás medál lánccal, jelzett, nettó:3 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst (Ag.) gyűrű ( 2 db), jelzett, nettó: 5 g
1
19123.

Ezüst (Ag.) gyűrű ( 2 db), jelzett, nettó: 5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) ruhatű tenyésztett gyönggyel és szintetikus kövekkel, jelzett, bruttó: 13 g
1
19124.

Ezüst (Ag.) ruhatű tenyésztett gyönggyel és szintetikus kövekkel, jelzett, bruttó: 13 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
11
 
Ezüst (Ag.) emlék kis kanál, zománc címerrel, jelzett, bruttó:9 g, h:11 cm
1
19125.

Ezüst (Ag.) emlék kis kanál, zománc címerrel, jelzett, bruttó:9 g, h:11 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Arany (Au.) 14 k  gyűrű szintetikus rubin kővel, jelzett (szovjet), méret: 56, bruttó: 6 g
1
19126.

Arany (Au.) 14 k gyűrű szintetikus rubin kővel, jelzett (szovjet), méret: 56, bruttó: 6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g
1
19127.

Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, bakelit gombbal, jelzett, mesterjeggyel  (BJ), 11x8 cm, nettó: 150 g
1
19128.

Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, bakelit gombbal, jelzett, mesterjeggyel (BJ), 11x8 cm, nettó: 150 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) női gyűrű markazit kövekkel(hiányos), jelzett, méret: 51, nettó: 4,5 g  / Silver ring 4,5 g
1
19129.

Ezüst(Ag) női gyűrű markazit kövekkel(hiányos), jelzett, méret: 51, nettó: 4,5 g / Silver ring 4,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Arany (Au.) 14 K szívecskés gyűrű, jelzett, együtt nettó:1,1 g
1
19131.

Arany (Au.) 14 K szívecskés gyűrű, jelzett, együtt nettó:1,1 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Arany (Au.) 14 K kereszt medál ( 2 db), jelzett, együtt nettó: 0,9 g
1
19132.

Arany (Au.) 14 K kereszt medál ( 2 db), jelzett, együtt nettó: 0,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) púdertartó, jelzett, 7,5×5 cm, bruttó:84 g
1
19133.

Ezüst(Ag) púdertartó, jelzett, 7,5×5 cm, bruttó:84 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz