Vegyes könyvtétel, 3 db:
Lázár Béla: Írók és művészek között. Száz vidám história. Képekkel. Bp.,1918, Pallas. Kiadói papírkötés.
Révész Béla: Esztergomi lélek. Rudnay Gyula illusztrációival. Bp.,1934, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.
Tersánszky J. Jenő: A félbolond. Nagybányai művészek rajzaival. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés.