Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 9

15537.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

15538.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Széchényi Zsigmond könyvei, 2 db:  Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben.  Ahogy elkezdődött. Olcsó könyvtár. Bp.,1976, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
15539.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

3 db vadászkönyv: Kittenberger Kálmán, Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1981, Móra.  Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. UÖ: Kelet.Afrika vadonjában Bp., 1966. Móra. Félvászon kötésben. Széchenyi Zsigmond: Nahar. Bp., 1967. Szépirodalmi.
15540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db vadászkönyv: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat.  Kiadói félvászon-kötés, + Széchenyi Zsigmond: Nahár. Bp., 1967. Szépirodalmi.
15541.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15542.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15543.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Széchényi Zsigmond öt műve:  Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött. Bp., 1961, Szépirodalmi. Első kiadás. Afrikai tábortüzek. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Nahar. Indiai útinapló. Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló.  Csui!... Afrikai vadásznapló.  Bp., 1959-1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, négy kiadói papír védőborítóval, egy papír védőborító nélkül, kissé kopottas borítóval, kettő papír védőborítója szakadozott.
15544.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft