Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 38

15546.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15547.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15548.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Houzeau, J. C.: A csillagászat történelmi jellemvonásai. Ford. Czógler Alajos.  [Bp., 1889, A K. M. Természettudományi Társulat.] Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, hiányzó címlappal.
15549.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gos. de Voogt: Onze Huisdieren. Amsterdam, 1905. Uitgevers-Maatschappy "Elsevier". Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, egy lap kijár, számos illusztrációval, holland nyelven. Biai Föglein István grafikus tulajdonosi névebírásával. / Linenbinding, with worn cover, and little bit damaged binding, in Dutch language.
15550.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15551.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15552.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Dr. Hankó Béla: A halbetegségek és az ellenük való védekezés. Bp.,1923, Studium. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Schenk Jakab: Madarak világának tanulmányozása. Kincsestár. Bp.,1931, Magyar Szemle Társaság. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel.
15553.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 5100 példányban.
15554.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr Hankó Vilmos: Chemia. A mindennapi életben. Sok képpel. Bp., é.n. Budapest. Lampel. Korabeli félvászon kötésben.
15555.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15556.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15557.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft