Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft

Leírás:

[gyulafalvi (dulici) Bulyovszky Ferenc]: Acta comitialia Hungarica Soproniensia. Anni M. DC. LXXXI. (Bécs, 1681,) ny.n., 4 szt. lev.+216 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlap hátoldala javított, foltos lapokkal, az elülső kötéstábla belsején és szennylapon, a címlapon, és a hátsó előzéklap belsején bejegyzéssel. RMK II. 1499./ In Latin language. Full leather-binding, with worn cover, with little damage on the spine, the back of the title page repaired, with spotty pages, with notices on the inside of the first cover, the first smear-sheet and the title page.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor