Johann Berger: Theorie und Praxis der Endspiele. Ein handbuch für Schachfreunde. Berlin-Leipzig, 1922, Walter de Gruyter, VIII+588 p. Második kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban./ In German language. Linen-binding, with worn spine.