Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

Leírás:

1936 Meinl Gyula Rt. Áruismeret. A cég tulajdona! Szigorúan bizalmas! Kézirat gyanánt!, 1 sztl. lev.+V+182 p. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. Gondos, és precíz összeállítás. Ritka!/ 1936 Julius Meinl Rt. Knowledge of wares. 2+V+182 p. With illustrations in the text, in good condition. In Hungarian language. Rare!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor