Tétel

Kikiáltási ár:

50 000 Ft

Leírás:

cca 1800-1900 Kitab al-qamus al-muhit wa al-qabus al-wasit. Muhammad ibn Ya'qub Firuzabadi arab nyelvű szótárának kézirata, díszes, sérült címlappal, az elején díszesen keretezett oldalakkal, arab nyelvű lapszéli jegyzetekkel. Foltos, részben kijáró, helyenként restaurált lapokkal, sérült bőrkötésben, a belső kötéstáblán írásgyakorlatokkal, 568 p / Kitab al-qamus al-muhit wa al-qabus al-wasit. Muhammad ibn Ya'qub Firuzabadi Arabic language dictionary and thesaurus. Manuscript with hand drawn ornaments. Some pages come out and some are restored. 19th century. In damaged leather binding, 568 p.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : turóczi_márk