https://www.darabanth.com/hu/31-Nagyaukcio/31.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~12801/cca-1920-1930-Aesculap-Musterbuch-Orvosi-eszkoz-katalogus-Tuttlingen-Aktiengesellschaft-fur-Fe~II1934804
1934804
11958
31
24000
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04 EUR, 75,00 USD
LeÃrás:
cca 1920-1930 Aesculap-Musterbuch. Orvosi eszköz katalógus. Tuttlingen, Aktiengesellschaft für Feinmechanik, 88+2848 p. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kopott borÃtóval./ Half-leather-binding, with worn cover, in German language.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m