Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1636125
19074
309
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, h:10,5 cm, nettó:32 g 1535661
19075
309
Jewellery
Ezüst(Ag) női gyűrű markazit kövekkel(hiányos), jelzett, méret: 51, nettó: 4,5 g / Silver ring 4,5 g 1685707
19076
309
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos tejszínes kiöntő, jelzett, m: 5 cm, nettó: 44,4 g 1659625
19077
309
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) szitakötő bross rózsakvarccal és gyönggyel, jelzés nélkül, 3,5x4,5 cm, bruttó: 14,1 g 1679348
19078
309
Jewellery
Ezüst(Ag) mini füles kiöntő, jelzett, m: 4,7 cm, d: 5 cm, nettó: 27,3 g 1617080
19079
309
38000
Jewellery
Arany (Au.) 14 k gyűrű szintetikus rubin kővel, jelzett (szovjet), méret: 56, bruttó: 6 g 1660677
19080
309
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc párbajtőr medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 2,9 g 1658785
19081
309
Jewellery
Szecessziós ezüst (Ag.) desszertes kis kanál párban (2db), jelzett, h:13,5 cm (2×), nettó:46 g 1524537
19082
309
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g 1643805
19083
309
Jewellery
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, bakelit gombbal, jelzett, mesterjeggyel (BJ), 11x8 cm, nettó: 150 g 1617077
19084
309
34000
Jewellery
Arany (Au.) 14 k gyűrű korund kővel, jelzett (szovjet), méret: 63, bruttó: 5 g 1618162
19085
309
Jewellery
Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, belül aranyozott, jelzett, mesterjeggyel (BK) 11x8 cm, nettó: 182 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft