Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 97

Ezüst(Ag) vasmacskás karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 2,1 g
19049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) pálcikás karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 3,5 g
19050.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) korpuszos kerszt függő, jelzett, 3,3x1,5 cm, nettó: 1,5 g
19051.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) Nofretete fej függő, kopott jelzéssel, 3x1,5 cm, nettó: 2 g
19052.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,9 g
19053.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) kopt kereszt függő, jelzett, 3x1,5 cm, nettó: 1,7 g
19054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) modern fazonú ovális, köves függő, jelzett, 2,8x1,8 cm, bruttó: 5,1 g
19055.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) szív függő, jelzett, 2x1,4 cm, nettó: 1,1 g
19056.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) 2 db aranyozott teáskanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 39 g
19057.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 4,7 g
19058.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) levél alakú hamutálka, jelzett, 9x5,5 cm, nettó: 18,5 g
19059.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) "San Gottardo" koronás díszkanál, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 7,7 g
19060.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft